RU UA
Натуральність. Ефективність. Цілісність

Натуральність. Ефективність. Цілісність

НАТУРАЛЬНІСТЬ

Косметика APIVITA поєднує натуральні активні інгредієнти, екстракти рослин грецької природи, продукти бджільництва високої цінності та органічні ефірні олії.
До складу засобів APIVITA входить 85-100% натуральних інгредієнтів. Засоби не містять силіконів, парабенів, мінеральних олій, пропіленгліколю, поліциклічних мускусів, нітромусків, фталатів, а також інших компонентів, пов'язаних із негативним впливом на здоров'я або навколишнє середовище.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Відділ досліджень та розробок APIVITA має багатий досвід розробки інноваційних натуральних і ефективних косметичних засобів. Відділ займається вимірюванням активності та ефективності за допомогою клінічних досліджень in vivo та in vitro у співпраці з грецькими і міжнародними університетами, а також проводить клінічні дослідження кінцевого продукту в тісній співпраці з дослідницькими інститутами та університетами.

ЦІЛІСНІСТЬ

Натхненні філософією Гіппократа, ми комплексно вирішуємо індивідуальні проблеми шкіри кожного клієнта. Всі засоби APIVITA мають декілька дій: зволоження, захист від впливу навколишнього середовища, запобігання і корекція ознак старіння, а також - завдяки чистим, 100% сертифікованним органічним ефірним оліям - засоби піднімають настрій, бадьорять, знімають напругу і стрес. Всі продукти діють синергично для досягнення максимальних результатів.
Ботанічний сад Гіппократа
Компанія APIVITA створила і підтримує ботанічний сад Гіппократа на острові Кос, для того, щоб підвищити обізнаність про діяльність Гіппократа по всьому світі та гарантувати, що його знання будуть передані майбутнім поколінням.
Читати далі
Дослідження та розробки
Відділ досліджень та розробок APIVITA складається з відомих вчених, які проводять передові дослідження в наших лабораторіях.
Читати далі