RU UA
Про бренд

Про бренд

Про бренд
Ми створюємо та розробляємо косметичні продукти та послуги, які сприяють збалансованому і гармонійному способу життя, заснованому на природі та її багатому біологічне різноманіття
Apivita
Apivita Натуральність

Косметика APIVITA об'єднує натуральні активні інгредієнти, екстракти рослин грецької природи, продукти вуликів високої живильної цінності та органічні ефірні масла.

Склади APIVITA містять 85-100% натуральних інгредієнтів, які не містять силіконів, парабенів, мінеральних масел, пропіленгліколю, поліциклічних мускусів, нітромусів, фталатів, а також інших інгредієнтів, пов'язаних з несприятливим впливом на здоров'я або навколишнє середовище.

Apivita
Apivita
Apivita Ефективність

Відділ досліджень і розробок APIVITA має багатий досвід розробки інноваційної натуральної та ефективної косметики. Використовувані інгредієнти знаходяться на передньому краї зеленої косметології.

Відділ досліджень і розробок також вимірює активність і ефективність за допомогою клінічних досліджень in vivo та in vitro у співпраці з грецькими і міжнародними університетами.

Apivita Ефективність

Натхненні філософією Гіппократа, ми комплексно вирішуємо індивідуальні проблеми шкіри кожного клієнта.

Кожен продукт APIVITA має кілька дій: зволоження, захист від впливу навколишнього середовища, профілактика і лікування ознак старіння або інших проблем, плюс - завдяки чистим, 100% сертифікованим органічним ефірним оліям - піднімає настрій, бадьорить, знімає напругу і стрес. Усі продукти підсилюють один одного та діють синергетично.

Apivita
Дякуємо!
Ми отримали Ваше запитання та вже готуємо відповідь. Через деякий час перевірте свою електронну пошту.
Повернутися на сайт