RU UA
Біокліматичне підприємство

Біокліматичне підприємство

«Природа - найбільш домінуючий правитель з усіх»

Гіппократ

Нове біокліматичне підприємство APIVITA відповідає філософії та цінностям компанії, являючись символом стійкості, інновацій та новаторського взаємозв'язку робочого місця і природи. Підприємство розташоване в промисловому парку Маркопуло, в периферії Аттики, в районі, який був колись оливковим гаєм.

З точки зору архітектурного дизайну, будівля нагадує вулик. Виробничий «вулик» APIVITA зібрав під одним дахом різні види діяльності компанії: офіси, учбові класи, музей історії бджільництва, лабораторії, приміщення для виробництва і упаковки косметики та продуктів бджільництва: меду, пилку і маточного молочка.

Також в будівлі розміщені склади, їдальня і тренажерний зал для персоналу. Зал «Гіппократ», розташований в самому центрі будівлі, використовується для корпоративних зустрічей, навчальних семінарів, заходів та освітніх програм для наших відвідувачів та гостей.

Будівля займає площу 6830 м² на п'яти рівнях: 2 рівня під землею та 3 над землею з площею 6170 м².

Біокліматичне підприємство

Особливістю будівлі АPIVITA є те, що в центральному атріумі росте оливкове дерево. Воно росло ще до будівництва підприємства і було пересаджене на первинне місце розташування після завершення будівельних робіт. Це оливкове дерево є символом миру, перемоги, мудрості, безтурботності, захисту та родючості.

Підприємство APIVITA оточує та доповнює територія для інтерактивного контакту з грецькою біорізноманітністю. Це наші джерела натхнення: невеликий ботанічний сад (член Міжнародної мережі ботанічних садів) з 200 видами місцевої грецької флори, відкриті місця для бджільництва, та лабіринт рослин із розмарину і лаванди.

Ці місця заряджають енергією і дають можливість відчути унікальність цінностей компанії.

Система водоочищення природним чином розширює існуючі виробничі потужності та забезпечує підприємство якісною водою, яку використовують як сировину для виробництва. Застосовуючи передові технології очищення води (метод осмосу), компанія використовує ідеально чисту воду з провідністю 0,6 мкСм/см.

Біокліматичне підприємство

Проектування та будівництво будівлі було засновано на наступних принципах:

 1. Простота, естетика і функціональність
 2. Природне освітлення і вентиляція
 3. Безперешкодний контакт людей в будівлі з навколишнім середовищем
 4. Повага до природних ресурсів та місцевої біорізноманітності
 5. Біокліматичний дизайн
 6. Зменшення шкідливого впливу на екологію
 7. Використання переробленних, натуральних та екологічно чистих грецьких будівельних матеріалів.

Для управління природними ресурсами ми використовуємо:

 1. Геотермальну енергетичну систему
 2. Фотоелектричні системи живлення
 3. Резервуар для дощової води, яку використовують для поливу
 4. Біологічну утилізацію відходів
 5. Зелені дахи та балкони на першому і другому поверхах
 6. Великі посадки на прилеглій території ароматичних та лікарських грецьких рослин, фруктових та місцевих дерев (5000 рослин і 200 різноманітних видів).
Біокліматичне підприємство
Бджільництво
В компанії APIVITA бджільництво засноване на дбайливих методах, захисті бджіл і розвитку екологічної та соціальної свідомості, прозорості виробництва та справедливої торгівлі.
Читати далі
APIVITA EXPERIENCE STORE
Інноваційний центр в Афінах, натхненний спільнотою медоносних бджіл та грецькою природою, просуває цілісний підхід до здоров' я та краси.
Читати далі