RU UA
Бджільництво

Бджільництво

У компанії APIVITA бджільництво засноване на дбайливому ставленні до бджіл. Ми збираємо тільки 40% продуктів бджільництва, залишаючи 60% меду в сотах. Для захисту вуликів у процесі збору продуктів ми використовуємо тільки ефірні олії та натуральні екстракти.
Бджоли є хранителями та захисниками біорізноманіття нашої планети. Шляхом запилення вони сприяють підтримці і розвитку екосистеми. Вулик, як живий організм, управляється відповідно до принципу загального блага. Це стійке суспільство, яке функціонує в ідеальній гармонії, щоб виробляти продукти високої цінності.

Компанія APIVITA співпрацює з деякими бджолярами, які поділяють наші цінності, орієнтовані на екологічно стійкий розвиток. Підхід APIVITA до бджільництва заснований на високій якості, прозорості виробництва, інноваціях і ефективності, розвитку екологічної і соціальної свідомості, прозорості виробництва і справедливій торгівлі. Ми віримо у всебічну підтримку сільського господарства і прагнемо виробляти інноваційні та високоякісні продукти бджільництва, підтримуючи грецьке співтовариство бджільництва.

Бджільництво

Рік за роком ми докладаємо максимальних зусиль для виробництва меду, пилку та маточного молочка без використання пестицидів, антибіотиків і хімікатів. З цією метою ми співпрацюємо з університетами, які надають нам високоякісні стандарти сталого розвитку в сфері отримання продуктів бджільництва..

У компанії APIVITA також є власні вулики. 200 вуликів щодня нагадують нам про походження наших продуктів. Залежно від пори року ми перевозимо вулики з мигдальних гаїв Аттики в гори Аркадії, до місцевих трав, яблунь і вишневих дерев. Навесні, а пізніше і влітку, вони переїжджають до хвойних дерев на гору Майнало, щоб восени повернутися до Аттики, коли цвітуть каштани.

Вирощування трав
Компанія APIVITA дотримується стійких методів вирощування та збору лікарських і ароматичних рослин, гарантуючи, що інгредієнти, які використовуються в рецептурі продуктів, мають високу якість і процес збору трав є екологічно чистим.
Читати далі
Біокліматичне підприємство
Біокліматичне підприємство APIVITA відповідає філософії і цінностям компанії. Воно є символом сталого розвитку, інновацій та новаторського взаємозв'язку робочого місця з навколишнім середовищем.
Читати далі