Медицина, грунтована на здоров'ї

МІКРОЖИВЛЕННЯ - один з основних принципів превентивної медицини

Основна мета лабораторії PiLeJe

Основна мета лабораторії PiLeJe - зміцнювати і підтримувати здоров'я кожної людини, попереджаючи хвороби, а не боротися з їх наслідками. Цю ідеологію, засновник компанії доктор Крістіан Леклерк, називає медициною, грунтованою на здоров'ї.

Оптимальний фізіологічний стан, підтримуючи який можливо запобігти розвитку і виникненню хвороб і значно підвищити якість життя, лежить в основі концепції медицини, грунтованої на здоров'ї. Її мета - персоніфіковане управління станом здоров'я людського організму, поліпшення і продовження повноцінного і здорового життя.

Pileje laboratorie

Медицина, заснована на здоров'я, враховує всі зміни, які відбуваються в організмі і можуть призвести до захворювань, містить комплекс адресних заходів, спрямованих на запобігання хвороб, є одним з основних принципів превентивної медицини.

Фахівці лабораторії PiLeJe розробили поняття, відоме як La Micronutrition (Мікроживлення), яке розглядає вплив мікроелементів (вітамінів, мінералів, олігоелементів, незамінних жирних кислот, пробіотиків і так далі) на здоров'я, оцінює недоліки і дисбаланси, а також виправляє і оптимізує мікро нутритивний статус людини. Мікроживлення являєтьстя важливою частиною здорового способу життя і індивідуальне для кожної людини.

Pileje laboratorie

МІКРОЖИВЛЕННЯ - один з основних принципів превентивної медицини.

СДМ-ФАРМА