Експерт в області мікробіоти

Унікальні пробіотичні штами спрямованої дії

Лабораторія PiLeJe - піонер в дослідженні пробіотиків у Франції, впродовж багатьох років вона проводить і публікує численні експериментальні дослідження пробіотичних штамів, стійкість до різних фізичних і хімічних умов, стабільність, резистентність в різних середовищах і їх вплив на здоров'я.

У 1990 році Лабораторія Pileje розробила і випустила на ринок одну з перших формул у Франції, що включає пробіотики - ЛІНІЮ ЛАКТІБІАН.

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВЕРШИЛИ УСІ ОЧІКУВАННЯ
Призначення лікарями прийому пробіотиків в якості харчової добавки, швидко довели свою ефективність в лікуванні розладів шлунково-кишкового тракту. Так само, було доведено, що прийом пробіотиків, позитивно впливає і на інші розлади, що виникають у деяких пацієнтів (депресія, порушення метаболізму, алергії і так далі).

Ці первинні клінічні дані показали: окрім збалансування кишкової мікрофлори, прийом пробіотиків виконує більш функціональну роль в організмі.

Компанія сфокусувалася на вивченні різних пробіотичних штамів. Був створений спеціальний відділ наукових фахівців, що вивчають пробіотики, їх характеристики і вплив на мікробіоту людини.

На підставі власних досліджень Pileje створив перший науковий журнал на тему мікробіоти, присвячений обміну новими знаннями з фахівцями охорони здоров'я і дослідниками. Журнал видається три рази на рік, усі статті пишуться науковим комітетом, до складу якого входять 11 французьких експертів з різних областей (гастроентерологи, кардіологи, педіатри, мікробіологи, неврологи, ендокринологи, фахівці з інфекційних захворювань і т. д.).

Після тривалих років наукових досліджень і розробок, при виробництві пробіотиків Лабораторія PiLeJe має ряд непорушних стандартів.

Усі штами, що використовуються в продуктах Лактібіан, відповідають наступним вимогам:


Тщательный отобр на основе критериев эффективности и устойчивости

Ретельний відбір на основі критеріїв ефективності і стійкості

Безопасность (все штаммы зарегистрированы во Французской коллекции микроорганизмов. Натуральные и генетически не модифицированные микробиологические штаммы)

Безпека (усі штами зареєстровані у Французькій колекції мікроорганізмів. Натуральні і генетично не модифіковані мікробіологічні штами)

Стабильность (сохранение должного количества КОЕ  при комнатной температуре до окончания срока годности)

Стабільність (збереження належної кількості КУО при кімнатній температурі до закінчення терміну придатності)

Гастрорезистентность (способность выживать в условиях пищеварительного тракта  (pH, желчь, ферметы)

Гастрорезистентність (здатність виживати в умовах травного тракту (pH, жовч, фермети)

Адгезия (протестировано на  культурах  энтероцитов)

Адгезія (протестовано на культурах ентероцитів)

Проверенная эффективность (клинические испытания in vitro, in vivo)

Перевірена ефективність (клінічні випробування in vitro, in vivo)

Контроль культурального середовища і умов виробництва (гарантія збереження життєздатності штамів)

Контроль наповнювачів і інших компонентів формули (гарантія дії і стійкості пробіотичних штамів)

Спеціальна лікарська форма, що підтримує штами стабільними і функціональними з часом (до досягнення місця дії штамів в організмі)

СДМ-ФАРМА