НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ЛІНІЇ ЛАКТІБІАН

Чи можна приймати Лактібіан вагітним?

Всі продукти лінії Лактібіан, в даний момент зареєстровані в Україні, підходять для вагітних жінок. Однак, перед прийомом необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Чи містить лактозу продукти Лактібіан Інфант?

Ні, Лактібіан Інфант не містить лактозу.

Чи можна відкрити капсули Лактібіан і приймати субстанцію окремо?

Так звичайно. Ви можете висипати вміст в стакан з водою. Всі мікробіотичні штами є гастрорезистентними.

Чи містять глютен капсули Лактібіан?

Ні, капсули Лактібіан не містять глютену.

Чи містять консерванти продукти Лактібіан?

Ні, продукти Лактібіан не містять консервантів.

Чи містять ГМО продукти лінії Лактібіан?

Ні, продукти Лактібіан не містять ГМО.

Капсули Лактібіан є стійкими до шлункової кислоти?

Так, виробник систематично тестує стійкість мікробіотичних штамів до впливу шлункової кислоти, панкреатичного соку і жовчі.

Що таке пробіотики?

ПРОБІОТИКИ - це препарати, що містять живі мікроорганізми в керованій достатній кількості, завдяки яким підтримується оптимальний рівень здоров'я людини. При призначенні в адекватних кількостях вони мають позитивний вплив на стан макроорганізму шляхом зміни властивостей нормальної мікрофлори.

Мікрофлора, мікробіота і мікробіом. В чому різниця?

Останнім часом поняття «Мікрофлора людини» втратило актуальність.

Поняття «мікробом» включає в себе повний набір мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибків і найпростіших), їх генів і геномів.

У людському організмі є сукупність екосистем (біом), а не набір бактерій, як було прийнято вважати раніше. Тому, в даний час прийнято використовувати поняття «мікробом».

Поняття «Мокробіота» - це сукупність мікроорганізмів (а не тільки бактерій), які присутні в певному середовищі (наприклад, в кишечнику).

Хоча ці поняття і різні, в даний час, ще зустрічаються джерела, в яких ці терміни використовуються як взаємозамінні.

Що таке мікробіота?

МІКРОБІОТА (нормальна мікрофлора, мікробіом, нормофлора) людини - це сукупність усіх мікроорганізмів в тілі людини (2007-2012 рр. США проект "мікробом людини» (Human Microbiome Project). У людей мікроби населяють організм як зовні, так і всередині (шлунково-кишечний тракт, шкіра, слина, слизова оболонка порожнини рота, легені, статеві органи, сечовидільна система і т.д.). Орган, який найбыльше заселений мікроорганізмами - шлунково-кишечний тракт.

Кишечна мікробіота за найвищими оцінками містить 1014 мікроорганізмів, що в 10 разів перевищує кількість клітин нашого організму. Вона настільки унікальна, що в світі не знайдеться двох людей з ідентичним мікробіомом.

Відмінності в мікробному складі залежать від таких факторів середовища, як набір поживних речовин, рН, вологість, температура і т.п.

СДМ-ФАРМА