Медицина, заснована на здоров'ї

МІКРОХАРЧУВАННЯ - один з основних принципів превентивної медицини

Основна мета лабораторії PiLeJe

Основна мета лабораторії PiLeJe - зміцнювати і підтримувати здоров'я кожної людини, щоб попереджувати хвороби, а не боротися з їх наслідками. Цю ідеологію, засновник компанії доктор Крістіан Леклерк, називає медициною, заснованою на здоров'ї.

Оптимальний фізіологічний стан, підтримуючи який можливо запобігти розвитку і виникненню хвороб і значно підвищити якість життя, лежить в основі концепції медицини, заснованої на здоров'ї. Її мета - персоніфіковане управління станом здоров'я людського організму, поліпшення і продовження повноцінного і здорового життя.

Pileje laboratorie

Медицина, заснована на здоров'ї, враховує усі зміни, які відбуваються в організмі і можуть привести до захворювань, містить комплекс адресних заходів, спрямованих на запобігання хвороб, є одним з основних принципів превентивної медицини.

Фахівці лабораторії PiLeJe розробили поняття, відоме як La Micronutrition (Мікрохарчування), яке розглядає вплив мікроелементів (вітамінів, мінералів, олігоелементів, незамінних жирних кислот, пробіотиків і так далі) на здоров'я, оцінює недоліки і дисбаланси, а також виправляє і оптимізує мікро нутритивний статус людини. Мікрохарчування являється важливою частиною здорового способу життя і є індивідуальним для кожної людини.

Pileje laboratorie

МІКРОХАРЧУВАННЯ - один з основних принципів превентивної медицини.

СДМ-ФАРМА