PILEGE - Досконалість виробництва. Виготовлено у Франції.

Історія Groupe Pilege

Groupe Pilege

Французька компанія, заснована в 1991 році доктором Крістіаном Лекрерком, спеціалізується на створенні і виробництві товарів ад'ювантної терапії.

З 2016 року Groupe Pilege має статус фармацевтичної компанії.

PiLeJe робить і продає власні продукти, максимально використовуючи натуральні інгредієнти і сировину. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі розробки і життєвому циклі продукту, забезпечуючи гарантовану якість активних інгредієнтів і стабільність препаратів.


Pilege Industrie

4 заводи, більше 600 співробітників, компанія №1 у Франції по виробництву продуктів додаткового харчування (food supplements).

Усі технологічні процеси на виробництві сертифіковані згідно з останніми Європейськими стандартами.

Pilege Laboratoire

Згідно з останніми даними, компанія займає 1 місце по продажах пробіотиків і на другому місці по виробництву харчових добавок у Франції.

В даний момент ТМ Pilege представлена в 33 країнах світу (включаючи 4 власних філії).

PiLeJe

Виробляє і продає власні продукти, максимально використовуючи натуральні інгредієнти і сировину. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі розробки і життєвому циклі продукту, забезпечуючи гарантовану якість активних інгредієнтів і стабільність препаратів.

Усі стадії виробництва контролюють незалежні сертифікаційні органи Франції, а команда внутрішніх аудиторів перевіряє відповідність продуктів усім нормам і стандартам.

Pileje
СДМ-ФАРМА