RU
UA

Контактні лінзи

Контактні лінзи

Носіння контактних лінз може викликати неприємні відчуття: поколювання, сухості, почервоніння або сльозоточивості. Відбувається це унаслідок того, що очі від довгого контакту з полімерними матеріалами рано чи пізно стають чутливими.  Провокують дискомфорт подразники або алергени, що знаходяться в зовнішньому середовищі. Часто таким подразником виступають косметичні засоби. Частинки косметики, потрапляючи на рогівку ока можуть викликати подразнення та інші неприємні наслідки. Крім того, обсипаючись, косметика може потрапити під лінзу, тим самим забруднивши її.

Саме тому для людей, які носять контактні лінзи, дуже важливо обирати тільки ті засоби, які пройшли офтальмологічний контроль. Косметика, схвалена офтальмологами, обов’язково повинна мати мікронізовану текстуру, яка виключає ризик пошкодження клітин рогівки ока. Також частинки таких засобів повинні мати круглу форму і не володіти абразивним ефектом. А вся косметика повинна не мати в складі ароматизаторів, що можуть спричинити алергічні реакції.

Офтальмологи радять використовувати тільки гіпоалергенну косметику на водній основі, яка створена спеціально для чутливих очей. Саме такою є косметика EYE CARE Cosmetics.

Ці засоби відповідають вашій потребі:

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМПРОМІС МІЖ ЗДОРОВ'ЯМ І КРАСОЮ