RU
UA

Про бренд

Історія створення

Сімейний бренд Eye Care Cosmetics був заснований в 1981 році, професіоналами французької лабораторії Contapharm, фармацевтами Патриком і Даніеллою Сойєр. Працюючи в сфері офтальмології, фахівці лабораторії зіткнулись з проблемами несприйняття і алергії на традиційну косметику у жінок, які використовують контактні лінзи. Після численних досліджень і розробок був створений бренд Eye Care Cosmetics, який ідеально підходить тим, хто носить контактні лінзи.

Розроблений спеціально для чутливої або алергічної шкіри 

Сьогодні Eye Care Cosmetics - це унікальний асортимент засобів, які ідеально підходять тим, хто носить контактні лінзи або має чутливу шкіру. Рекомендований лікарями, дерматологами, алергологами, онкологами та офтальмологами.

Вирішення проблеми непереносимості та алергії на косметичні засоби

Все більше людей зараз мають непереносимість або алергію на косметичні засоби. Eye Care Cosmetics намагається зробити індустрію краси доступною для кожного. Саме тому всі продукти Eye Care Cosmetics розроблені у тісному партнерстві з дерматологами, офтальмологами та алергологами, щоб ви могли бути впевнені в їх ідеальній переносимості. 

Унікальна концепція - біоінертність рецептур

Спираючись на свої знання в дерматології та офтальмології, спеціалісти лабораторії Contapharm розробили ексклюзивні біоінертні рецептури, які забезпечують повну нейтральність і сумісність речовин, при взаємодії зі шкірою та очима. Завдяки цьому  вдається поєднати толерантність з високою ефективністю, що виходить далеко за межі вимог до гіпоалергенних засобів.

Активні інгредієнти з доведеною ефективністю

Засоби по догляду за шкірою Eye Care Cosmetics розроблені для вирішення проблеми подразнень, стягнутості та почервоніння чутливої шкіри. Все це досягається завдяки ретельному підбору інгредієнтів. Цей процес спрямований на покращення природного стану шкіри та захист її від зовнішніх факторів.

Косметика, безпечна для всіх

Косметичні засоби Eye Care Cosmetics розроблені з використанням речовин, спеціально підібраних для їх повної сумісності з рогівкою ока, віями, епідермісом, слизовими оболонками та ін. Це дозволяє  уникнути будь-яких негативних реакцій шкіри та очей з контактними лінзами або без них.

Понад 40 років, присвячених чутливій та алергічній шкірі 

Протягом більш ніж 40 років Eye Care Cosmetics вирішують косметичну проблему для тих, хто носить контактні лінзи, або для людей з чутливою та алергічною шкірою. В таких випадках більшість звичайних засобів при взаємодії зі шкірою або очима викликають  подразнення, неприємні відчуття або навіть алергію. Завдяки Eye Care Cosmetics багато жінок знову змогли відкрити для себе задоволення від макіяжу та догляду за собою.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМПРОМІС МІЖ ЗДОРОВ'ЯМ І КРАСОЮ