RU
UA

Наші цінності

Eye Care Cosmetics створює унікальну продукцію, яка дозволяє людям з чутливою, алергічною шкірою доглядати за собою і підкреслювати свою жіночність. Компанія використовує свій багаторічний досвід у боротьбі з непереносимістю та алергією для розробки безпечних та ефективних продуктів із суворими вимогами до якості.

Безпечні формули

Eye Care Cosmetics створений для того, щоб запропонувати безпечні формули з високою толерантністю, багаті натуральними інгредієнтами, розроблені для максимального задоволення клієнтів.


Висока толерантність

Інгредієнти, що використовуються у складі продукції, ретельно відбираються, щоб гарантувати ідеальну толерантність. Група осіб з чутливою шкірою та очима систематично оцінює переносимість кожного засобу під дерматологічним та офтальмологічним контролем.

Доведена ефективність

Eye Care Cosmetics - це засоби для догляду за шкірою та декоративна косметика, які забезпечують гарантовані результати від використання. Ефективність продукції оцінюється клінічними випробуваннями, які проводяться під наглядом лікарів незалежних лабораторій.

Безпечність засобів –  пріоритет для Eye Care Cosmetics

Безпека наших споживачів є нашим пріоритетом. Усі  формули ретельно перевіряються у відповідних відділах. Також Eye Care Cosmetics завжди прислухається до відгуків споживачів (коментарі, поради, скарги, вдячності тощо).

Постійні інновації

Eye Care Cosmetics розвивається кожного дня і завжди пропонує інноваційні формули та продукти, щоб задовольнити потреби та очікування.

Французька дерматологічна косметика

Eye Care Cosmetics має власну лабораторію для досліджень і розробок у Франції. Вся продукція виробляється у Франції.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМПРОМІС МІЖ ЗДОРОВ'ЯМ І КРАСОЮ