Історія SVR


Наш маніфест

Коли у вас чутлива і ослаблена шкіра, ви відчуваєте, як цей стан впливає на ваші емоції і самопочуття.

Коли шкіра страждає, ви відчуваєте дискомфорт. Коли їй стає краще, ви почуваєте себе упевненіше, яскравіше, привабливіше.

Лабораторія SVR предствляє висококонцентрований догляд на основі інноваційних компонентів і формул, що приносить упевненість і задоволення у великих дозах.

Створений Симоною і Робером Верет на основі переконання, що дерматологія робить вас красивішими, SVR супроводжує вас кожен день, щоб допомогти вам почувати себе краще.

ФРАНЦУЗЬКА ЛАБОРАТОРІЯ,
СІМЕЙНА ІСТОРІЯ

1962

SVR produits

Симона і Робер Вере, сімейна пара фармацевтів, в 1962 році створили власну дерматологічну лабораторію SVR з єдиною метою - ДАРУВАТИ ШКІРІ КРАСУ.

МІСІЯ? Представити високоефективну ДЕРМАТОКОСМЕТИКУ на основі оригінальної комбінації активних компонентів в максимальних концентраціях.
РЕЗУЛЬТАТ? Неперевершені косметичні засоби, які цінують за їх ефективність і переносимість.
СИМВОЛ? Змія, що обвиває троянду - ідеальний баланс краси і здоров'я.

2016

SVR produits

Впродовж подальших років син подружжя Вере, а пізніше і онук, перетворили маленьку сімейну лабораторію у відомий бренд дерматологічної косметики.

Продукція SVR призначається дерматологами в 50 країнах світу і представлена на усіх масштабних конференціях. Бренд динамічно розвивається, залишаючись вірним своїм цінностям.
Етичний підхід у поєднанні з надійністю і бездоганною якістю дозволили SVR представити на ринку високоефективні засоби по догляду за усіма типами шкіри, в т.ч. найбільш чутливішою.
ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНІ ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ЗАСОБИ
100% ПРОТЕСТОВАНО НА ЧУТЛИВІЙ ШКІРІ

* ОКРІМ ГАММИ КСЕРІАЛЬ
Ваш домашній косметолог
Відмінні переваги дерматокосметики SVR:

Оригінальна комбінація активних компонентів, об'єднаних в особливу ключову формулу.
Висока концентрація для максимального результату.
СДМ-ФАРМА