ТМ Uriage, SVR, Skinormil, Eye Care і PiLeJe на конференції «Точки дотику в дерматології та алергології» в Києві

ТМ Uriage, SVR, Skinormil, Eye Care і PiLeJe на конференції «Точки дотику в дерматології та алергології» в Києві

6 грудня 2019 року в Києві відбулася науково-практична конференція «Точки дотику в дерматології та алергології».

«Точки дотику в дерматології та алергології» - інноваційна платформа для отримання нових знань, які базується на клінічних випадках, міжнародних протоколах і багаторічному досвіді спікерів.

На заході були розглянуті питання атопічного дерматиту, медикаментозної алергії, хронічних дерматозів, шкірних проявів непереносимості глютену і ін.

Учасники конференції - дерматологи, алергологи, педіатри, сімейні лікарі та інші фахівці з різних регіонів України.

Експерти конференції:

Святенко Тетяна Вікторівна - професор, доктор медичних наук, віце-президент Української асоціації дерматовенерологів і косметологів, експерт МОЗ України за спеціальністю «Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія ».

Гогунського Інна Володимирівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, експерт МОЗ України за спеціальністю «Алергологія», заступник керівника Центру алергічних захворювань ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України ».

Мешалкин Олександр Олексійович
- доктор філософії, асоційований професор, член ENTO (European Network Training Organizations), міжнародний бізнес-тренер, експерт Ради Європи ООН і ОБСЄ в навчальних та консалтингових проектах, тренер.

Юдін Олег Юрійович - практикуючий адвокат з більш ніж 20-річним досвідом (спеціалізація - медичне і підприємницьке право), автор книги «Приватна медична практика», автор понад 130 публікацій в провідних ділових ЗМІ.

В рамках конференції - вже традиційно - працювали інформаційні стенди ТМ Uriage, SVR, Skinormil, Eye Care і PiLeJe.

Учасники конференції мали можливість ознайомитися з асортиментом марок, протестувати продукцію, отримати будь-яку необхідну інформацію у представників компанії «СДМ-Фарма», а також взяти участь в розіграші призів.