Весняний Pregnancy Day з ТМ Uriage і Eye Care в Києві

Весняний Pregnancy Day з ТМ Uriage і Eye Care в Києві

23 березня 2019 року в Києві відбувся довгоочікуваний свято для майбутніх батьків - Pregnancy Day від журналу «Твій Малюк».

23 березня 2019 року в Києві відбувся довгоочікуваний свято для майбутніх батьків - весняний Pregnancy Day від журналу «Твій Малюк» (ВД «Едіпресс Україна»).

Pregnancy Day - це живе спілкування з фахівцями різного профілю і можливість задати своє питання! А ще вікторини, фотосесії, призи, гарантовані подарунки кожній учасниці, дегустації, новинки та яскраві враження!

Спікери: перинатальний, дитячий і сімейний психолог Марія Малихіна; практикуючий консультант з грудного вигодовування та прикорму Марина Чепурна; психоаналітик, організатор тренінгів по усвідомленому материнству Олександра Квітко; лікар-дерматолог Наталія Макар і ін.

Гості свята дізналися все про партнерські пологи і знеболення під час пологів; як поєднувати грудне вигодовування і прикорм; нюанси маминої дієти; як доглядати за шкірою вагітних і новонароджених; як визначити і як впоратися з післяпологовою депресією батьків; збереження пуповинної крові; нові технології, які полегшують життя мам і тат.

Уже традиційно на Pregnancy Day працювали стенди ТМ Uriage і Eye Care. Гості мали можливість ознайомитися з асортиментом марок, протестувати косметичні засоби, отримати професійну консультацію фахівця по догляду за шкірою і, звичайно, подарунки!