PiLeJe - нова торгова марка в портфелі брендів компанії «СДМ-Фарма»

PiLeJe - нова торгова марка в портфелі брендів компанії «СДМ-Фарма»

Лабораторія PiLeJe - експерт в області мікробіоти. На сьогоднішній день основний фокус бренду - пробіотики.

Лабораторія PiLeJe - експерт в області мікробіоти. На сьогоднішній день основний фокус бренду - пробіотики. Фахівці лабораторії PiLeJe розробили поняття, відоме як La Micronutrition - мікрохарчування, яке розглядає вплив мікроелементів (вітамінів, мінералів, незамінних жирних кислот, пробіотиків і т.д.) на здоров'я, оцінює недоліки і дисбаланси, а також виправляє і оптимізує мікронутрітивний статус людини.

Згідно з останніми даними, ТМ PiLeJe займає 1-е місце по продажах прибутків у Франції. В даний момент марка представлена ​​в 33 країнах світу, включаючи 4 власних філії.

ТМ PiLeJe виробляє і продає власні продукти, максимально використовуючи натуральні інгредієнти і сировину. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі розробки і життєвому циклі продукту, забезпечуючи гарантовану якість активних інгредієнтів і стабільність препаратів.

Всі стадії виробництва контролюють незалежні сертифікаційні органи Франції, а команда внутрішніх аудиторів перевіряє відповідність продуктів всім нормам і стандартам.

Детальніше можна прочитати тут.

Запитуйте ТМ PiLeJe в аптеках і інтернет-магазинах!