ТМ Uriage, SVR, Eye Care і PiLeJe на науково-практичній конференції в Трускавці

ТМ Uriage, SVR, Eye Care і PiLeJe на науково-практичній конференції в Трускавці

14-16 березня 2019 року в Трускавці відбувся Четвертий академічний симпозіум по педіатрії.

14-16 березня 2019 року в Трускавці в рамках реалізації національної стратегії МОЗ України з безперервного професійного розвитку лікарів відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Четвертий академічний симпозіум по педіатрії».

Організатори: Міністерство охорони здоров'я України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація педіатрів України та м.Києва, Міжнародна асоціація медицини.

В рамках конференції були проведені пленарні засідання, сателітні симпозіуми, майстер-класи, дискусійний клуб з актуальних питань педіатрії, мультидисциплінарні вивчення історій хвороби пацієнтів під керівництвом провідних фахівців з педіатрії, дитячої гастроентерології, пульмонології, алергології, неврології, нефрології, ендокринології, кардіоревматології, генетики , а також доповіді та майстер-класи іноземних експертів з Німеччини, Польщі, Великобританії та Данії.

В рамках конференції працювали інформаційні стенди ТМ Uriage, SVR, Eye Care і PiLeJe.

Учасники конференції мали можливість ознайомитися з асортиментом марок, протестувати продукцію, отримати будь-яку необхідну інформацію у представників компанії «СДМ-Фарма», а також взяти участь в розіграші призів!