Експерт в області олігокосметології

Швейцарські лабораторії HORMETA є визнаними експертами в області олігокосметології.

Завдяки їх високотехнологічним розробкам - унікальному комплексу специфічних олігоелементів в оптимальній концентрації - засоби HORMETA ідеально відповідають потребам шкіри, забезпечують їй ефективний збалансований догляд, красу і здоров'я.

Прагнення до досконалості допомогло створити першу марку, засоби якої забезпечують комплексний догляд, а формули поєднують унікальні олігоелементи і ефективні високотехнологічні активні компоненти, допомагаючи домагатися воістину фантастичних результатів у боротьбі з віковими змінами.

image

Ексклюзивний комплекс

Для підтримки оптимального балансу живлення шкіри, Лабораторія HORMETA розробила ексклюзивний комплекс, у складі якого міститься мідь, марганець, цинк, кремній і магній.

Синергетична дія цих олігоелементів в строго підібраних концентраціях у поєднанні з активними інгредієнтами, ретельно відібраними рослинними екстрактами пояснює високу ефективність складу косметичних засобів HORMETA.

Усі мінеральні і рослинні активні компоненти, що входять до складу засобів HORMETA, мають швейцарське походження.

Лабораторії HORMETA входять в асоціацію по захисту походження швейцарської косметики Swisscos, яка дає гарантію, що продукція зроблена і упакована в Швейцарії.

image