RU UA
Відповідальність

Відповідальність

Відповідальність
Стійкий розвиток APIVITA прямо пов'язаний з нашими корпоративними цінностями - досконалістю, інноваціями і відповідальністю. Наша мета у розвитку полягає в тому, щоб дати можливість розвиватися майбутнім поколінням, а наш фінансовий, соціальний і екологічний вплив оцінюється з точки зору їх вкладу в "17 цілей сталого розвитку ООН".
Відповідальність

Компанія APIVITA має відповідальну позицію і докладає зусилля для зменшення впливу на навколишнє середовище через розумне управління використовуваними ресурсами, екологічний дизайн продукту та екологічну поведінку. Ці фактори впливають не тільки на діяльність компанії, але і на життєвий цикл самого продукту.

Завдяки обмеженню енергетичного впливу і просуванню відповідальної екологічної свідомості по всім аспектам своєї ділової активності, компанія APIVITA вносить вклад у досягнення цілей сталого розвитку ООН. Зокрема, ціль №7: «Доступна і чиста енергія», ціль №8: «Гідна праця та економічне зростання», ціль №12: «Відповідальне виробництво і споживання» і ціль №13: «Кліматичні зобов'язання».

APIVITA використовує перероблений або еко-сертифікований папір EMAS і FSC, який є біорозкладним і постачається з лісів, що знаходяться під контролем спеціальних організацій. У той же час, папір не повинен містити хлору (хлорування є методом відбілювання, що завдає шкоди навколишньому середовищу) і важких металів.

Крім того, компанія не ламінує свою упаковку і змогла зменшити вагу картонних коробок на 30% при розробці нових засобів догляду за обличчям. Для тієї ж категорії була скорочена вага використовуваного скла на 10% у нових продуктах, замінивши традиційну скляну пляшку новою, яка відповідає фармацевтичним специфікаціям.

Наша зелена філософія втілена у діяльності біокліматичного підприємства APIVITA в Індустріальному парку Маркопуло Месогаяс, у Греції. Заводська і офісна будівля компанії APIVITA використовує найсучасніші технології, в яких передбачені заходи з енергозбереження, управління водними ресурсами, створення мікроклімату і збільшення біорізноманіття.

В компанії APIVITA ми, як і раніше, вдосконалюємо наш підхід до стійкості бізнесу і продовжуємо робити свій внесок в доброчинне коло створення цінності для суспільства і природи.

Apivita
Натхнення
Наші джерела натхнення залишилися незмінними з моменту заснування APIVITA. Це спільнота бджіл, унікальна грецька флора і вчення Гіппократа, батька медицини.
Читати далі
Ботанічний сад Гіппократа
Компанія APIVITA створила і підтримує ботанічний сад Гіппократа на острові Кос, для того, щоб підвищити обізнаність про роботи Гіппократа по всьому світі та гарантувати, що його знання будуть передані майбутнім поколінням.
Читати далі