RU UA
Дослідження та розробки

Дослідження та розробки

Apivita
Дослідження та розробки інноваційних продуктів APIVITA проводяться вже більше 40 років з тих пір, як засновники почали виробляти натуральну косметику, поєднуючи рослинні екстракти з продуктами бджільництва, такими як прополіс і маточне молочко.
Apivita

В наступні роки було досліджено більше 60 видів рослин та продуктів бджільництва, у результаті чого отримано більше 100 екстрактів і натуральних олій.

Сьогодні у відділі досліджень та розробок компанії APIVITA працюють відомі вчені в галузі хімії, косметології, фармакології, біохімії та хімічної інженерії, які проводять передові дослідження в наших лабораторіях.

Компанія також має партнерські відносини з міжнародною академічною спільнотою для проведення досліджень місцевих лікарських і ароматичних трав, та продуктів бджільництва.

Компанія регулярно інвестує в дослідження, направлені на пошук нових інгредієнтів, таких як гірський чай та дикі рослини. Інноваційні методи екстракції дозволяють APIVITA ввійти в число кращих світових екологічно чистих компаній.

Apivita

Унікальний запатентований метод екстракції грецького прополісу використовується в сонцезахисній лінії та засобах догляду за обличчям, забезпечуючи фотозахисну, антиоксидантну та антивікову дію.

Інкапсуляція маточного молочка в ліпосоми дозволяє зберегти унікальні властивості і поживні речовини цінного компонента, покращує його поглинання шкірою та забезпечує проникнення в найглибші шари.

Заміна води рослинними екстрактами збагачує продукти потужними антиоксидантами. Настої завжди відбираються на основі їх синергізму з іншими інгредієнтами засобу, що дозволяє підсилити їх дію і максимізувати ефективність. Властивості, додані до кінцевого продукту, виходять далеко за межі простого зволоження, забезпеченого водою, оскільки настій також забезпечує антиоксидантну, заспокійливу та протизапальну дію.

Розробка методів оцінки ефективності сировини в біохімічній лабораторії APIVITA. Інноваційний список включає більше 200 генів, що впливають на стан шкіри. Вони відповідають за антиоксидантну дію, освітлення шкіри, антивіковий ефект, фотозахист та зволоження. Використовуючи передові методи молекулярної біології, ми проводимо оцінку сировини та кінцевих продуктів і обираємо ті, які є найбільш ефективними для клітин і тканин шкіри людини.

Натуральність. Ефективність. Цілісність.
З 1979 року APIVITA створює свою продукцію на основі унікальної філософії.
Читати далі
Інгредієнти
Дізнайтесь більше про наші ключові інгредієнти, їх використання та властивості.
Читати далі