RU UA
Натхнення

Натхнення

Натхнення
Наші джерела натхнення залишилися незмінними з моменту заснування APIVITA. Це спільнота бджіл, унікальна грецька флора і вчення Гіппократа, батька медицини.
Натхнення
Вулик - це постійно діюча суперсистема. Завдяки запиленню, бджоли підтримують стійкість екосистеми, в той же час забезпечуючи нас цінними продуктами бджільництва.

Грецька природа з її багатим біорізноманіттям, унікальними місцевими рослинами і травами, що мають високу біологічну цінність, є безцінним природним скарбом.
Apivita
Apivita
Гіппократ - лікар, філософ і вчитель. Він і сьогодні продовжує наставляти і надихати нас завдяки своїй вірі в силу природи, відданості побратимам та 2500-річній спадщині знань, підтримуючи цілісний підхід до здоров'я, благополуччя та краси.
Натхнення
Назва APIVITA походить від латинських слів APIS (бджола) і VITA (життя), що означає «життя бджоли». Наш логотип натхненний «Малійськими бджолами», рідкісною ювелірною прикрасою, що належить мінойській цивілізації бронзового століття (близько 1700 р.до н.е.). Символізує родючість і гармонію.
Місія
З дня свого створення компанія APIVITA постійно дотримується своїх цінностей та місії з просування здорового способу життя.
Читати далі
Відповідальність
APIVITA прагне мінімізувати вплив своєї діяльності на людей і навколишнє середовище. Саме тому ми запускаємо ініціативи по захисту навколишнього середовища та інвестуємо в освіту і обізнаність усіх наших співробітників, партнерів, клієнтів і друзів.
Читати далі