RU UA
Історія

Історія

У 1972 році засновники APIVITA Нікос та Нікі Коутсіанас, два молодих фармацевта, були натхненні спільнотою бджіл, унікальною біорізноманітністю грецької природи та цілісним підходом Гіппократа до здоров'я, краси і благополуччя. Вони створили перші натуральні косметичні засоби, використовуючи продукти бджільництва та екстракти рослин.

У 1979 році була заснована компанія APIVITA. Назва походить від латинських слів Apis (бджола) і Vita (життя) та означає «життя бджоли». Назва відображає філософію компанії, яка, будучи таким живим організмом, як бджола, ніколи не перестає створювати цінності: цінність для суспільства, цінність для навколишнього середовища і цінність для економіки.

Сьогодні APIVITA – це компанія з потужною філософією, цінностями, соціальною відповідальністю, спадщиною та інноваційними перспективами.

Вона перетворилась на великий всесвіт людей, продуктів, цілей, цінностей, мрій та нових починань, котрі забезпечують ії постійний розвиток.

Компанія APIVITA розробила та створила більше 300 натуральних, ефективних і цілісних засобів для обличчя, тіла та волосся, у склад яких входять продукти бджільництва високої цінності, екстракти грецьких трав і чистих ефірних олій, а також багато зелених інновацій та патентів.

APIVITA - це спосіб життя, який поділяють співробітники в Греції і за кордоном, партнери, бджолярі і фермери, викладачі в університетах, дослідники, фармацевти і клієнти по всьому світу.

Сьогодні пристрасть і бачення APIVITA підтримуються споживачами в 29 країнах.

Apivita
APIVITA EXPERIENCE STORE
Інноваційний центр в Афінах, натхненний спільнотою медоносних бджіл та грецькою природою, представляє цілісний підхід до здоров' я та краси.
Читати далі
Місія
З дня свого створення компанія APIVITA постійно дотримується своїх цінностей та місії з просування здорового способу життя.
Читати далі