RU UA
Вирощування трав

Вирощування трав

Apivita
Греція є домом для більш ніж 6600 трав, більшість з яких належать місцевій флорі. Гора Олімп, гірський хребет Тайгет, гора Афон і гори Криту вважаються «ботанічними скарбами»!
Apivita

Це багатство природи знайшло своє відображення у давньогрецькій міфології, де лікарські рослини вважалися дарами богів. Не випадково, найважливіші зі збережених пам'яток архітектури знаходяться в місцях, які захоплюють не тільки красою природи, але і рідкісними видами рослин. Терапевтична сила трав - безцінний спадок. Завдяки місцевому клімату грецькі трави вважаються одними з найбагатших на лікувальні та косметичні властивості у світі!

APIVITA постійно інвестує в дослідження і розробки для підтримки екологічних методів вирощування, збору лікарських і ароматичних трав. Тому ми впевнені, що всі інгредієнти, що використовуються при виробництві косметичних засобів, є найкращими для наших клієнтів, а метод збору врожаю є екологічно чистим.

Apivita

Ми встановили взаємовигідні відносини з місцевими виробниками і агрономами, що дозволяє повністю простежувати процес вирощування сировини - «з грунту до баночки» - одночасно підтримуючи місцеве сільськогосподарське виробництво.

Ми поділяємо з ними загальну любов до рослин і ділимося нашими знаннями. Тому ми гарантуємо, що наша сировина має високу біологічну цінність.

Крім партнерства з виробниками по всій Греції, ми також розробили процес вирощування власних культур на горі Олімп, в Аркадії та Фтіотіді, орієнтуючись в основному на місцеві рослини, такі як лаванда, лимонна м'ята, шавлія, ромашка, майоран, розмарин і гірський чай.

Інгредієнти
Дізнайтесь більше про наші ключові інгредієнти, їх використання та властивості.
Читати далі
Бджільництво
У компанії APIVITA бджільництво базується на дбайливих методах, захисті бджіл і розвитку екологічної та соціальної свідомості, прозорості виробництва і справедливої торгівлі.
Читати далі