RU UA
>Ботанічний сад Гіппократа

Ботанічний сад Гіппократа

Ботанічний сад Гіппократа
«Ηγεμονικώτερον απάντων φύσις»
Соціальна відповідальність закладена в ДНК APIVITA. Створення та підтримка ботанічного саду Гіппократа на острові Кос є невід'ємною частиною нашої діяльності.
Ботанічний сад Гіппократа

Ботанічний сад Гіппократа займає більше 4000 кв.м. і заснований на острові Кос, де знаходиться Міжнародний Фонд Гіппократа, розташований поруч з місцем археологічних розкопок Асклепіона.

Створення саду включало посадку близько 250 рослин, які, як відомо, використовувались Гіппократом в його медичній практиці. «2500 років Гіппократа» - організація, яка стежить за розвитком саду і сприяє дослідженням, вивченню та підвищенню обізнаності громадськості про роботи Гіппократа.

У даний час робота батька медицини визнана і вивчена в усьому світі. Вражаюче, що сьогодні ми використовуємо ті ж трави і рослини з їх терапевтичними, ароматичними та косметичними властивостями, що і Гіппократ. Звіробій (Hippocrates 'Hypericum або St. John's Wort) популярний своєю протизапальною і цілющою дією; Материнка Критська (Dittany) має тонізуючі або стимулюючі властивості та підходить при гінекологічних захворюваннях; знаменита Верба (Willow) є джерелом для аспірину; Мандрагора (Mandrake) відома своєю м'якою антидепресивною дією; Ладанник, Авраамове дерево і Плющ (Cistus, Chaste tree and Ivy) - рослини, які дуже популярні завдяки своїм цілющим властивостям.

Ботанічний сад Гіппократа
«Сад Гіппократа» - є головним пріоритетом для APIVITA.

Робота в саду почалася в кінці 2006 року, і основним завданням було створення мікрокосму середовища, в якому жив і працював Гіппократ. Ландшафтні архітектори спроектували доріжки так, щоб не завдати шкоди красі місцевого середовища. Посадкові майданчики кожної групи рослин знаходяться поруч з доріжками. Спеціальні знаки інформують про латинські та грецькі назви кожної рослини, а також про її лікувальні властивості згідно з вченням Гіппократа. Метою програми є створення міжнародного дослідницького центру, присвяченого вивченню рослин Гіппократа на базі однойменного ботанічного саду.

Цей центр буде вивчати активні інгредієнти, їх властивості та способи використання для виявлення їх лікувальних або косметичних цінностей, які можна використовувати при розробці нових ліків, продуктів харчування та косметичних засобів. Кінцева мета - створення соціального, екологічного і культурного проекту, який стане цінним внеском для майбутніх поколінь у всьому світі.

Для нас, в APIVITA, ботанічний сад Гіппократа на острові Кос - це данина поваги батькові медицини, нашому постійному джерелу натхнення.

Відповідальність
APIVITA прагне мінімізувати вплив своєї діяльності на людей і навколишнє середовище. Саме тому ми запускаємо ініціативи по захисту навколишнього середовища та інвестуємо в освіту і обізнаність усіх наших співробітників, партнерів, клієнтів і друзів.
Читати далі
Натуральність. Ефективність. Цілісність
З 1979 року APIVITA створює свою продукцію на основі унікальної філософії.
Читати далі