RU UA
APIVITA EXPERIENCE STORE

APIVITA EXPERIENCE STORE

APIVITA ЗАПРОШУЄ ВАС ВІДВІДАТИ APIVITA EXPERIENCE STORE

APIVITA EXPERIENCE STORE - це кульмінація нашої довгої подорожі та результат багаторічного досвіду. Протягом всіх цих років наші джерела натхнення - багата грецька флора, спільнота бджіл та цілісний підхід Гіппократа до здоров'я та краси - були використані найкращим чином, що дозволило нам створювати інноваційні та високоефективні натуральні продукти.

Прогулюючись по магазину, Ви побачите відмінну цінність і особливий характер кожного продукту, нашу філософію, наше бачення більш зеленого світу. APIVITA - це більше, ніж просто продукт. Це образ життя. Відчувайте та насолоджуйтесь цим досвідом у нашому магазині. Вдихайте, смакуйте, торкайтеся, слухайте ... в гостинному і затишному місці з винятковим естетичним дизайном.

На першому поверсі магазину відвідувачів вітають за великим столом, зібраного з вуликів. Стіл є символом відомої всім грецької гостинності, тому Ви завжди знайдете на ньому теплу чашку чаю і мед.

Оливкове дерево в центрі столу, робота скульптора Константіноса Вале, кидає свою сюрреалістичну «тінь» на стіл, маючи на увазі мудрість, знання і грецьку природу. Концепція APIVITA надихнула скульптора Нікоса-Гіоргоса Папутсайда на створення стійки для оформлення покупок та вхідних дверей магазину.
За допомогою своїх робіт художник «відкриває діалог» зі світом APIVITA - гілками оливкового дерева, бджолами, виноградом, опунціями, сонцем і зірками.

SPA-зона Студія здоров'я волосся Зал для лекцій Агора

SPA-зона "Вулик"

SPA-зона оформлена в концептуальному стилі та нагадує бджолиний вулик

Студія здоров'я волосся

Перша "зелена" студія краси і здоров'я волосся в Афінах

Зал для лекцій "Гіппократ"

В залі є великі столи для проведення заходів

Агора

Натуральна фармація, фреш-бар, грецькі трави та чаї

APIVITA Experience Store
вул. Солонос, 6, Колонакі
10673, Афіни, Греція
Тел: +30 210 3640560
E-mail: experience_store@apivita.com
Години роботи
Пн – Ср – Суб: 10.00-17.00
Вт – Чт – Пт: 10.00-21.00
Вс: Вихідний