Ключові компоненти

Інноваційний рослинний антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм) та рослинні компоненти.

Шкіра в області інтимної зони дуже ніжна та чутлива. Багато факторів можуть спричинити стрес та подразнення – депіляція, гоління, невідповідні агресивні засоби гігієни, тісна синтетична білизна.

Спеціально створений для лінії Феміну антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм) заспокоює шкіру, захищає від стресу, має протизапальну дію (*in vitro), зменшуючи свербіж та почервоніння (*in vivo). А ще збільшує рівень енергії клітин та їх життєвий потенціал.

Комплекс Сірікалм складається із природних компонентів. Це порія кокосоподібна (Poria cocos) – цілющий гриб, що росте на коренях високогірних сосен і тростник (Phragmites).

У складі лінії Феміна ви також знайдете:

  • Бісаболол – натуральний рослинний компонент, який одержують із ромашки аптечної. Бісаболол має виражену протизапальну дію. У складі лінії Феміна бісаболол заспокоює слизову та шкіру інтимної зони, зменшує почервоніння та швидко знімає подразнення.
  • Екстракт алое – надає регенеруючу дію на шкіру, а також зволожує та пом'якшує її. Заспокоює чутливу шкіру. Використовується для профілактики запальних процесів.
  • Молочна кислота – часто включається до формул гігієнічних засобів через її властиввсть сприяти зростанню корисної мікрофлори інтимної зони, що, у свою чергу, збільшує захисні властивості шкіри. Крім цього, молочна кислота підтримує баланс рН на потрібному рівні (5,5).

Детальнее

рН інтимної зони

У нормі рН інтимної зони 4,5-5,5. Але під впливом багатьох факторів він може змінюватись як у кислу, так і в лужну сторону.

Як виникає молочниця чи кандидоз? Як тільки рН інтимної зони зсувається в більш кислий бік (менше 4,5), починає активно розростатися грибкова флора. Це призводить до кандидозу або молочниці.

Якщо рН зсувається в лужну сторону (більше ніж 5,5), починає активно розвиватися бактеріальна флора, з'являються неприємний запах, відчуття сухості та печіння. Починається бактеріальний вагіноз.

Свербіж, печіння в області інтимної зони

Як тільки нормальний рН інтимної зони (4,5-5,5) хитнувся в кислий бік (тобто став меншим, ніж 4,5) починає активізуватися грибкова мікрофлора, серед якої найвідоміший її представник – дріжджоподібний гриб роду Candida (кандида). З'являється дискомфорт: свербіж, печіння та специфічні виділення. Не затягуйте візит до гінеколога при таких симптомах, оскільки це може бути кандидоз або молочниця.

Лікар призначить вам протигрибкове лікування. Очищуючий засіб Феміна Кандіжель використовуйте як делікатний очищуючий засіб на додаток до основних рекомендацій лікаря. Він заспокоїть свербіж, надаватиме протигрибкову дію і вирівнюватиме рівень рН інтимної зони.

Феміна Кандіжель може використовуватися і для профілактики появи грибкової інфекції. Наприклад, під час жіночого циклу, у періоди тривалого стресу при зміні гормонального фону.

Сухість, неприємний запах

Коли рН інтимної зони змінюється на лужний бік, тобто більше, ніж 5,5, починає активізуватися бактеріальна мікрофлора, різко зменшується кількість лактобактерій, при цьому збільшується кількість умовно-патогенних бактерій. Такий стан мікрофлори провокує бактеріальний вагіноз. При цьому з'являються такі симптоми: рідкі виділення з неприємним «рибним» запахом, дискомфорт і сухість в інтимній зоні. І тут обов'язково потрібна консультація спеціаліста.

До основного антибактеріального лікування рекомендується використовувати гель очищуючий Феміна Екстрем. Цей засіб усуватиме неприємний запах, вирівнюватиме рН, а також надаватиме антибактеріальну дію. Феміна Екстрем може використовуватися і як профілактика бактеріального вагінозу, який можуть спровокувати різні фактори (жіночий цикл, тривалий стрес, відвідування басейну, та ін.).

Детальнее