Про нас

Про нас
Основна мета бренду

Основна мета бренду

Забезпечити високоякісні продукти для догляду як за здоровою, так і проблемною шкірою, як доповнення до основного медичного лікування.

Філософія

Філософія

Філософія бренду полягає у забезпеченні дерматоестетичної продукції з високою ефективністю та абсолютною безпечністю при використанні.

Формули

Формули
Формули засобів бренду

Формули засобів бренду

ТМ Skinormil – це ефективні засоби для догляду за шкірою, які були розроблені лікарями та фармацевтами.

Фахівці ТМ Skinormil працюють над створенням формул, які забезпечують дбайливий та ефективний догляд як за шкірою дорослих, так і за шкірою дітей. Завдяки своїм активним інгредієнтам, продукти ТМ Skinormil покращують стан шкіри та підтримують її здоровий та сяючий вигляд.

Цінності

Цінності

Наша основна цінність – здорова та красива шкіра

ТМ Skinormil виготовляється на найкращих заводах Європи (Іспанія, Франція). Всі засоби ТМ Skinormil пройшли численні дерматологічні, гінекологічні та педіатричні тестування, залежно від вимог кожного продукту.

Відповідає суворим вимогам фармацевтики

Виробництво продуктів відповідає суворим вимогам фармацевтичної промисловості. Засоби не тестувалися на тваринах, мають усі стандарти якості ЄС. Пріоритетний напрямок розвитку марки у 2017-2020 році – засоби для жирної проблемної шкіри (лінія АнтиАкне).