Експерт в області олігокосметології

Швейцарські лабораторії HORMETA є визнаними експертами в області олігокосметології.

Завдяки їх високотехнологічним розробкам - унікальному комплексу специфічних олігоелементів в оптимальній концентрації - засоби HORMETA ідеально відповідають потребам шкіри, забезпечують їй ефективний збалансований догляд, красу і здоров'я.

Прагнення до досконалості допомогло створити першу марку, засоби якої забезпечують комплексний догляд, а формули поєднують унікальні олігоелементи та ефективні високотехнологічні активні компоненти, допомагаючи домагатися воістину фантастичних результатів у боротьбі з віковими змінами.

image

Ексклюзивний комплекс

Для підтримки основних функцій шкіри та боротьби з її передчасним старінням, Лабораторії HORMETA розробили ексклюзивний комплекс OLIGOCOS-5, у складі якого міститься мідь, марганець, цинк, кремній і магній. Цей комплекс стимулює процеси клітинного оновлення, зволожує шкіру, зміцнює шкірний бар'єр та допомагає боротися з дією вільних радикалів.

Синергійна дія олігоелементів комплексу OLIGOCOS-5 в строго підібраних концентраціях у поєднанні з активними інгредієнтами, ретельно відібраними рослинними екстрактами пояснює високу ефективність косметичних засобів HORMETA.

Усі мінеральні і рослинні активні компоненти (крім тих, які не ростуть в Швейцарії та закуповуються у надійних постачальників), що входять до складу засобів HORMETA, мають швейцарське походження.

Лабораторії HORMETA входять в асоціацію по захисту походження швейцарської косметики Swisscos, яка дає гарантію, що продукція зроблена і упакована в Швейцарії.

image